Müşteri Yorumları

Sanal Turist’le 5 yıl önce tanıştım. Bu süreçte hem kendisiyle hem başka firmalarla çalıştım, ancak hem yaptığı işe bakış açısı, hem verdiği emek, hem de fiyat – kalite endeksinde baktığımda halen çalışmaya devam ettiğim tek firma olması aslında hizmetin ne denli iyi olduğunu gösteriyor. İşimizi yaparken bize değer katması, belirli kalıplar içerisinde kalmaması, alternatifler sunması, hatta zaman zaman yapması gerekenden fazlasını sunması kendisiyle devamlı çalışmamızı sağladı. Aldığımız hizmetin kalitesini müşterilerimizin geri dönüşlerinden de teyit etmiş oluyoruz. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

Eğer karar veremiyorsanız ve en iyisi olsun istiyorsanız;
Evet doğru yer burası. Uzun yıllardır birçok projeye hayat verdik. Hayal ettiğimizin ötesini görmeyi bize her seferinde yaşatan Sanal Turist’in ta kendisidir. Referans olur musun diye soranlara cevabımız “hala zevkle çalışıyoruz” olacaktır.

Üzümnet Kurumsal yol arkadaşına uzun ömürler diliyor 🙂

F. Furkan AKKAYA

Üzümnet Kurumsal

Birlikte iş yapabilme fırsatı bulduğumuz için çok memnun olduğum bir firma, 360 konusunda getirdiği yenilikler bir çok işimizde inanılmaz çözümler sağladı. Daha uzun süreler çalışmak dileğiyle..

Ersin GÜL

Nep Creative

Menü