Deniz İstanbul 360

Yakuplu'da İstanbul'un en gözde marinası yanında Deniz İstanbul projesi etaplarıyla geleceğinize yatırım yapıyor.

 • Firma:
  Keleşoğlu
 • Proje Tarihi:
  24 Ekim 2017
 • Proje Türü:
  Örnek Daire 360
 • Çekimi Yapan:
  Fatih Akkuş
 • Share:

Deniz İstanbul 360 Sanal Tur Projesi

 

1979 yılında nitelikli projeler üretmek ve insanların hayatına değer katmak amacıyla kurulan Keleşoğlu Holding, geçmişten bu yana ulusal ve uluslararası 22 farklı mimar ile 33 nitelikli projeyi hayata geçirmiştir.

Özellikle metropollerin merkezi noktalarında konut, alışveriş merkezi, ticari ve karma projeler geliştiren Keleşoğlu Holding, kurulduğu günden bu yana toplamda 2 milyon 510 bin metrekare yaşam alanı ve ticari alan üretmiştir.

Projelerini inşa ederken nicelik yerine niteliğe önem veren Keleşoğlu Holding, önemli lokasyonlarda yatırımlarına hızla devam ederek sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Alanında uzmanlarla çalışarak yatırımcısına kazanç sağlayan, her geçen gün büyüyen Keleşoğlu Holding, sürdürülebilir güven ortamları oluşturmaya devam ediyor. Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen ve yenilikçi bir perspektifle beklentilerin ötesinde yaşam alanları inşa eden Keleşoğlu Holding, çalışmalarını bu motivasyonla sürdürüyor.

Capacity, Pelican Mall, Historia Fatih, Flyinn, Metroport, Koru Florya, Vadistanbul, Pelican Hill, Ataköy Konakları, Arketip, Yalın Evler gibi birçok sembol projesi bulunan Keleşoğlu Holding, uluslararası birçok ödüle de layık görülmüştür.

 

 

 

Deniz İstanbul

 

Deniz İstanbul
Deniz İstanbul

 

deniz istanbul 360
deniz istanbul 360

 

Deniz İstanbul 360 Sanal Gezinti Büyük projesinde Marina evleri ve Mercan Konakları 360 örnek dairelerini gezebilir, sokak gezintisi ile proje cadde ve sokakları içerisinde dolaşabilir, havadan projeyi ve marinayi görebilir aynı zamanda etaplara ait satılık daireleri blok ve daire görünümüyle manzaralarına bakabilirsiniz.