Marina Evleri 360

Yakuplu'da Deniz İstanbul Projesinin Marina Evleri etabının gözdesi deniz manzaralı akıllı lüx villalara ait örnek 360 daire.

 • Firma:
  Keleşoğlu
 • Proje Tarihi:
  19 Kasım 2017
 • Proje Türü:
  Örnek Daire 360
 • Çekimi Yapan:
  Fatih Akkuş
 • Share:

Deniz İstanbul Marina Evleri 360

 

Deniz İstanbul, konumunun doğal özellikleri, her ayrıntısı özenle düşünülmüş mimarisi, çağdaş şehircilik anlayışı ile gerçekleştirilmiş planlaması, satış sonrası her konut için sağladığı 2 yıl Keleşoğlu Servis garantisiyle de İstanbul’un yeni cazibe merkezi Yakuplu’da tüm sakinlerine cennetten bir kesit sunuyor ve 12 ay deniz keyfi yaşatıyor.

5 çeşit villa tipi ile hem marinaya yakın hem gözünüzün alabildiğine denizi görebileceğiniz, beklentilerinizin çok ötesinde bir yaşamı sizlerle buluşturan özel bir konsept. Mimari açıdan çift kat yüksekliğindeki kolonları, söve cephe tasarımı, taş kaplamaları ve alaturka çatı kiremitleri ile klasik tarzın şıklığını modern yaşama uyarlıyor. Bu özellikleri ile benzer villalardan ayrılan Marina Evleri’nde size özel bir dünyada huzur ve konforu yaşayabilirsiniz.

Gündüz evinizin balkonundan, terasından veya camından teknelerin martılarla sohbetine tanık olabilirsiniz.

Gece yakamozu seyretmeye doyamaz, “bi’ yürüyüş yapalım” der soluğu marinada alırsınız.

Yazın denizin kokusu çağırır sizi… Tatil keyfiyle tertemiz sularında kulaçlarınızı maviye sallarken doyasıya kucaklaşırsınız. Kışın ise sesi kulaklarınızda melodi olur, huzurlu bir hayatın tadına varırsınız.

Deniz size hizmet eder Marina Evleri’nde, ister yüzün ister küreklerinize asılın, isterseniz jet ski ile rüzgarla yarışın.. Denizin tadını doyasıya çıkarırsınız.

 

Deniz İstanbul Sanal tur
Deniz İstanbul Sanal tur

 

Eşsiz deniz manzarasına hakim balkonlarda yaşayacağınız görsel zenginlik yaşamınıza
farklı bir renk katacak.

Sanal Turist olarak Deniz İstanbul projesinde bir çok havadan ve yerden panorama çekimlerini gerçekleştirdik

Bu çalışmalar sayesinde 360 Sanal Tur ile örnek daireleri, Havadan 360 panorama ile yakuplu marina deniz ve proje alanlarını, sokak 360 street view gezintisi ile cadde ve sokakları görebilirsiniz.

360 Derece Sanal Tur ile Marina Evleri örnek dairemizi gezmeyi ihmal etmeyin.

 

deniz istanbul marina evleri
deniz istanbul marina evleri

 

İstanbul’da 360 Örnek daire sanal turu ile gezilebilen nadir yerlerden bir projedir. Tüm fotoğraflar HDR ve yüksek çözünürlüğe sahip olup tümüyle daireyi yansıtmak amaçlanmış ve gerçek dışı bir etki oluşturulmamıştır. Çalışma mobilde de kullanılabilmekte ve hızlı kullanım için optimize edilmiştir. Fotoğraflar Dslr ile çekilip işlenerek sizlere daha gerçekçi bir görüntü sunmak için emek verilmiştir. Fotoğrafları google maps konum etiketinde çok yakında izleyebilirsiniz. Diğer çalışmalarımız için çalışmalarımız sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.