Baran Motors 360 Google Maps – Bussines View

Baran Motors  Nispetiye Etiler de, son model sıfır veya ikinci el lüks araç seçenekleriyle ziyaretçilerini bekliyor. 360 Derece google maps çekimimiz ile Baran Motors’a ait galeriyi gezebilir, araç segmentlerini görebilirsiniz.

Çalışmamız sadece google maps için olup araç içi 360 ve mağaza içi 360 olarak gezilebilir şekilde oluşturuldu.

360 Derece araç içi sanal tur çalışmamız, sektördeki ilklerden olup, istendiği taktirde tüm galeri ve araç içlerini çekerek hatasız ve yüksek kalitede yayınlayabilmekteyiz.

Araç içi 360 ve Google maps 360 çekimlertinin avantajı satışta olan lüks aracın standart fotoğraf çekimlerine göre tek ekranda tüm yönleriyle tanınabilir olup mekanı en gerçekçi şekilde görebilmenizdir.

Google maps çekimi ve 360 araç içi sanal turuna dair tüm çalışmalarda dslr fotoğraf makinesi ile özel başlık kullanılmaktadır. 360 Sanal tur çekimi nasıl yapılır diye merak edenler için demo çekim talebinde bulunabilirsiniz.

360 Araç ve 360 Google maps çekimi alanlarında uzun yıllardır hizmet vermekte olan Sanal Turist, size google için en hızlı çözümü sunmakta. Sanal tur çekimi nasıl yapılır? 360 araç içi panoramik çekim nasıl yapılır? Sanal tur fiyat çekim örneği.

Tüm 360 google maps street view çekim çalışmalarımızı görmek için tıklayınız.

Menü