BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi 360 Sanal Tur

360 Derece sanal tur, pandemi döneminde neredeyse en çok talep edilen ve işletmeye yapılan fiziki ziyaretin tamamen sanala evrildiği dönemde tercih edilen bir tanıtım hizmetidir.

Bunu en iyi hastane ve sağlık kuruluşlarında görmekteyiz. Hastalık dışında bu dönemde ziyaretin tümüyle kesildiği, covid tanısı dışındaki muayenelerin bile durma noktasına geldiği salgın döneminde hastanelerin tanıtımı ancak bu tür 360 derecelik sanal tur çalışmaları ile yapılabilirdi.

BHT Clinic İstanbul Tema Hastanesi bu tercihi yaparak tüm birimleri, hizmet alanlarını kısacası hastanenin her yerini adım adım 360 derece gezinti ile pandemi döneminde tanıtmayı başardı.

BHT Clinic hastanesi için özel olarak arayüz tasarlanıp, hızlı menü ve kategori/kat bölümlerine ayırarak kullanıcının daha rahat gezinti yapmasını sağladık.

Sanal tur aynı zamanda mobil arayüze uyumlu olmakla birlikte Google konum etiketine yüklenebilir 360 özelliğine de sahiptir.

Sağlık alanındaki en kaliteli 360 sanal tur örnekleri arasında olup, bu çalışma ile bir çok alanda olduğu gibi yine tasarım ve uygulama konusunda öncü olduk.

Hastane, klinik ve diğer sağlık alanındaki 360 derecelik sanal tur çalışmalarımızı görmek için tıklayınız.

Menü