Deniz İstanbul Büyük 360 Projesi – Keleşoğlu Holding

Deniz İstanbul 360, İçerisinde binlerce daire, yaşam alanı, market, marina ve daha birçok özgürlük sunan projenin etap etap ilerleyişini, dairelerin satışa uygun olanlarını ve bunların projeye ismini veren deniz manzara görünümünü projemizde kolaylıkla deneyimleyebilir, projeni ilerleyişini güncel olarak takip edebilirsiniz.

Tüm emlak ve gayrimenkul 360 sanal tur çalışmalarında olduğu gibi standart sanal turların dışında bu projede son kullanıcıya farklı deneyimler yaşatmak için proje hakkındaki satılık daire görünümlerine kolayca ulaşma imkanı ve satılan dairelerin data bilgilerini satıcılara atanan satış temsilcisi paneliyle alışılanın ötesine geçtik.

Her ay ve gün olarak güncellenen panoramalar ile projenin gelişimini görebilirken, yeni tamamlanan etapların satışa hazır daire ve bloklarını görebilirsiniz. Böylece Deniz İstanbul’da yaşamın canlı şahidi, medeniyetin ilerleyişinin sanal takipçisi olacaksınız. Covid ile fiziki ziyaretlerin azaldığı günümüzde 360 sanal tur çalışmamız ile hem sağlığınızı hemde vaktinizi korumuş olacaksınız.

Menü