360 Sanal Tur Çekimleri

Size Özel Butik Çalışmalar

Standart arayüz ve yazılımların sade çıktılarını teslim etmemeye söz verdik. Bu sebeple her çalışmamızda daha özel ve farklı arayüz ile grafiklerle size değer katacak görselleştirmeyi sağlıyoruz.

Tabii ki yaptığımız çalışmaları her platforma uygun şekilde tasarlıyor, mobil ve masaüstünde tüm özellikleri eşit olarak kullanabilir hale getiriyoruz.

Hızlı Arayüz

Kullanıcı arayüzü artık olduğundan daha hızlı yükleniyor ve kullanılıyor.

Size Özel

Tamamen size özel size hitap eden arayüzleri oluşturuyoruz.

360 Sanal Tur denildiğinde akla gelen o eski çalışmaları unutun. Sanal Turist olarak teknolojinin tüm imkanlarını ve yazılımsal gelişmeleri kullanarak adeta ödül almış bir web sayfasında geziniyor gibi kolayca sanal turda ilerleyebilirsiniz.

Yabancı sunucularda çalışmayı barındırmak yerine size ait dosyaları teslim ediyor ve sunucunuzda güvenle kullanmanızı sağlıyoruz. Aylık veya senelik ödemelerle sizleri yormuyor, size ait olmayan logo ve ibarelere sizi mecbur bırakmıyoruz. Örnk Matterport vb

İstediğiniz tüm özellikleri adapte edebildiğimiz butik çalışmalarımızı güvenle senelerce kullanabilir, dilediğiniz zaman revize isteyebilir, ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz. Bu tüm fonksiyonel özellikleri sunan 360 Sanal Tur çalışmalarımızı incelemeyi ve paylaşmayı unutmayınız.

360 Sanal Tur Örnekleri

Menü